Urzeczywistniliśmy swoje marzenia

Urzeczywistniliśmy swoje marzenia

By : -

Urzeczywistniliśmy swoje marzenia

Od dawna wraz z mężem marzyliśmy o czterech kątach dla siebie. Nie zgromadziliśmy jednak nadwyżki finansów toteż banki kwestionowały wniosek o pożyczkę.

okna
Zadecydowaliśmy, iż razem zaczniemy pracować w dobrze płatnym zawodzie dzięki czemu zgromadzimy środki na potrzebne gniazdko. Marek dostał pracę w instytucji sprzedającej okna, jaka pozyskiwała pracowników przez witrynę internetową https://www.oknaoptimus.eu/. Potrzebowali pracownika, jaki zdoła być handlowcem. Mój towarzysz życia dostał auto gdyż był zmuszony dojeżdżać do fabryk w różnych częściach Polski. Ja szukałam etatu w instytucji kosmetycznej jednak ostatecznie uzyskałam stanowisko w filii znanej firmy medycznej. Zadania, które spełniałam powodowały, iż czułam się spełniona. Rok później otrzymałam wyższą posadę dzięki czemu miałam możliwość zostać przesunięta na lepiej płatną agendę. Me zyski podwyższyły się. Z kolei mąż realizował znaczący przetarg na drzwi i okna dlatego zdobył duże profity.
listwa biala

Po dwóch latach mieliśmy środki finansowe

W dość krótkim czasie mieliśmy wkład własny aby aplikować o pożyczkę. Poszliśmy do banku oraz zrealizowaliśmy formularz o zobowiązanie finansowe. Wyszło na jaw, iż nasza zdolność do zwrotu kredytu wynosi prawie że 600 tys. złotych. Następnie wyjechaliśmy obejrzeć domy, które nam się podobały. Po tygodniu zamówiliśmy mieszkanko z dwoma pokojami ze sporym tarasem. ponownie pojechaliśmy do oddziału bankowego by aplikować o pożyczkę sięgającą 350 000 złotych. Nowy lokal był z rynku pierwotnego, dlatego chcieliśmy na dodatek około 80 tys. na wyposażenie. Zainstalowaliśmy okna drewniane, które zakupiliśmy w fabryce, w jakiej wykonuje pracę mój mąż. Zrobiliśmy panele jak i również wykończyliśmy taras. Minął miesiąc mieszkanie zostało przygotowane do zakwaterowania.
przy torach

Jesteśmy zadowoleni z naszej pracy

Przebywamy w zakupionym lokum już 12 miesięcy i uważamy, iż stało się to kapitalne wyjście. Samodzielnie zaplanowałam pomieszczenia ponadto asystowały mi znajome z pracy. Apartament został wyposażony wielkie okna aluminiowe natomiast w jadalni postawiliśmy barek. Poza tym wywiesiłam prześliczne firany, a małżonek kładł terakotę. Nasze gniazdko przedstawiało się nader wspaniale. Znajomi okazali się być zaskoczeni trudem naszej zdolności wykańczania wnętrz. Obecnie zazwyczaj po robocie spędzamy czas w nowym gniazdku. Lubimy tu pichcić i się relaksować przy kominku.